AISI 304

ASOLO AA40F

Jedno korito · 440 × 510 mm · za ormarić 50 cm
Inox sudoper za kuhinju ASOLO 40 je kompaktna premium opcija bez ocjeđivača, idealna za uredne radne plohe i moderan minimalizam. Predviđen je za ormarić od 50 cm, proizveden u Italiji (Fratelli TASCA), zavaren i izrađen od AISI 304 X5CrNi18-10 inoxa debljine 1 mm. Ključna prednost ASOLO serije je pojačana površina za slavinu, pa i visoke, teže armature stoje čvrsto. SatinPlus je ekskluzivna završna obrada s finom linijskom teksturom i izraženom briliancom, zahvalna za svakodnevno održavanje. Posuda je 400 × 400 mm, dubine 200 mm, s integriranim preljevom i odvodom Ø114; u paketu dolaze sifon i set za montažu, a ugradnja je ugradbena / ravna. 
455,67 EUR

Na zalihi

Besplatna dostava
Za narudžbe sudopera
2 godina jamstva
TASCA
Stručna podrška
+386 31 772 212
AISI 304
Nehrđajući čelik
1,0 mm
Debljina čelika
Zavareni
Konstrukcija sudopera
SatinPlus
Završna obrada
50 cm
Minimalna širina ormarića

Promišljeno do svakog detalja

Konstrukcija i
tehničke specifikacije

ASOLO AA40F je dizajniran s naglaskom na izdržljivost, funkcionalnost i bezvremenski dizajn. Promišljena konstrukcija osigurava udobnu uporabu i jednostavnu ugradnju u moderne kuhinje.

ASOLO AA40F
Elegantna SatinPlus površina
Otporna i jednostavna za čišćenje.
1,0 mm inox
Čvrsta konstrukcija od nehrđajućeg čelika.
Odvod Ø 114 mm
Standardni promjer za kuhinjske sudopere.
Zavareni
Za veću stabilnost sudopera.

Specifikacije

Marka
TASCA
Model
ASOLO AA40F
Kolekcija
ASOLO
Materijal
AISI 304
Debljina čelika
1,0 mm
Tip sudopera
Jedno korito
Način ugradnje
Nadgradno, U ravnini
Minimalna širina ormarića
50 cm
Dimenzije sudopera
440 × 510 mm
Dimenzije korita
400 × 400 × 200 mm
Promjer odvoda
Ø 114 mm
Preljev
Da
Konstrukcija
Zavareni
Završna obrada
SatinPlus
Montažni komplet
Da
Sifon
Da
Montaža slavine
Na sudoperu
Težina
9 kg

Tehnički crtež

Mjere proizvoda za planiranje i pripremu montaže.

Tehnički crtež ASOLO AA40F

Mjere su u milimetrima. Za precizne mjere pogledajte tehnički crtež proizvoda.

WEREO kvaliteta

Zašto odabrati
WEREO sudoper?

Više od sudopera. Nadopuna za bolju kuhinju.

Otkrijte prednosti

Vrhunski materijal

AISI 304 za dug vijek trajanja

Jednostavno čišćenje

Glatke površine i zaobljeni rubovi

Moderan dizajn

Bezvremenski izgled za svaku kuhinju

Pouzdan izbor

Kvaliteta kojoj možete vjerovati

Vodič za proizvod

Što znače specifikacije?

Kratki vodič kroz najvažnije detalje pri odabiru sudopera.

304 316

Materijal

AISI 304 naspram AISI 316

AISI 304

AISI 304 je standardni izbor za većinu kuhinja, dok AISI 316 pruža veću otpornost na koroziju.

Usporedi materijale →
1.0 mm Ovaj proizvod
1.5 mm

Debljina čelika

Zašto je debljina važna

1,0 mm

Veća debljina čelika pruža veću krutost, stabilnost i robusniji osjećaj.

Zašto je to važno? →

Opis proizvoda

Ako tražite inox sudoper za kuhinju koji ne zauzima puno prostora, ali nudi maksimalnu funkcionalnost, ASOLO 40 je stvoren za vas. Izrađen u Italiji, ovaj sudoper bez ocjeđivača dizajniran je za dugotrajnu upotrebu i jednostavnu montažu u standardne ormariće od 50 cm.


Tehničke karakteristike

  • Vanjske dimenzije: 440 × 510 mm – savršeno za ormariće širine 50 cm
  • Dimenzije posude: 400 × 400 mm – dovoljno za svakodnevne kuhinjske zadatke
  • Dubina: 200 mm – pogodna i za veće posude
  • Materijal: AISI 304 inox (1 mm) – otporan na koroziju i jednostavan za čišćenje
  • Završna obrada: SatinPlus – efekt koji skriva mrlje i otiske
  • Način izrade: varen – bez oštrih rubova, čvrsta konstrukcija
  • Ploča za slavinu: pojačana – idealna za visoke i masivne slavine
  • Montaža: ugradbena / ravna – jednostavno prilagodljiva svakoj kuhinji
  • Preljev: integriran – sprječava prelijevanje
  • U kompletu: sifon i montažni set – spremno za ugradnju
  • Proizvodnja: Italija – Fratelli TASCA

Kome je namijenjen ovaj inox sudoper?

Odličan za male kuhinje, apartmane, pomoćne radne plohe i kuhinjske otoke. ASOLO 40 pruža dovoljno prostora, a zahvaljujući jednostavnom dizajnu ne dominira prostorom.


Zaključak

ASOLO 40 je kompaktan, ali čvrst inox sudoper za kuhinju bez ocjeđivača. Savršen za moderne i male kuhinje, pruža visoku kvalitetu i funkcionalnost s dodatkom pojačane ploče za slavinu. Naručite odmah i unesite trajnu eleganciju u vašu kuhinju.


Tehnički pregled

ASOLO 40: inox sudoper bez ocjeđivača, dimenzije 440 × 510 mm, posuda 400 × 400 mm, dubina 200 mm. Površina SatinPlus, varen, materijal AISI 304, debljina 1 mm. Ugradnja: klasična / ravna. Uključuje sifon i montažni set. Proizvedeno u Italiji.


Često postavljana pitanja

Ključne prednosti

  • Nehrđajući čelik AISI 304
  • Debljina čelika 1,0 mm
  • Konstrukcija Zavareni
  • Završna obrada SatinPlus

Prikladno za

  • Za ormariće od 50 cm
  • Ugradnja Nadgradno, U ravnini
  • Jedno korito
  • Dimenzije 440 × 510 mm

Dobro je znati

Česta pitanja

Koja mi je minimalna širina ormarića potrebna?
Minimalna preporučena širina ormarića za ovaj model je 50 cm.
Koje načine ugradnje podržava ovaj sudoper?
Ovaj model podržava sljedeće načine ugradnje: Nadgradno, U ravnini.
Je li sifon uključen uz sudoper?
Prema specifikaciji proizvoda, status sifona je: Da.
Koje su unutarnje dimenzije korita?
Glavno korito ima dimenzije 400 × 400 × 200 mm.
Koje su ukupne dimenzije ovog sudopera?
Ukupne dimenzije sudopera su 440 × 510 mm.
Pritisnite za preskakanje vrtuljka

Odabrano za vas

Slični proizvodi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Kompaktan inox sudoper 380×510 mm, SatinPlus završna obrada, ugradna ili ravna montaža za ormarić od 45 cm – ASOLO 34
ASOLO AA34F
380 × 510 mm • Jedno korito
444,69 EUR

Na zalihi

TASCA AISI 304 1,0 mm
PURA 40 IF – inox sudopera za 50 cm ormarić, SatinPlus završna obrada 20 cm dubina korita
PURA AA40FI
440 × 510 mm • Jedno korito
505,08 EUR

Na zalihi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Jednostruki sudoper inox SatinPlus 490×510 mm, ugradbeni sudoper za ormarić 60 cm, bez ocjeđivača – TASCA ASOLO 45
ASOLO AA45F
490 × 510 mm • Jedno korito
466,65 EUR

Na zalihi

TASCA AISI 304 1,0 mm
PURA 45 IF – ugradbena sudopera za kuhinju koja zna svoje mjesto
PURA AA45FI
490 × 510 mm • Jedno korito
527,04 EUR

Na zalihi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Jednostruki sudoper inox SatinPlus 540×510 mm, ugradbeni sudoper za ormarić 60 cm, bez ocjeđivača – ASOLO 50
ASOLO AA50F
540 × 510 mm • Jedno korito
483,12 EUR

Na zalihi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Jednostruki inox sudoper za kuhinju SatinPlus 590×510 mm, ugradbena ili ravna instalacija za ormarić 70 cm, sa skrivenim preljevom – TASCA ASOLO 55
ASOLO AA55F
590 × 510 mm • Jedno korito
505,08 EUR

Na zalihi

TASCA AISI 304 1,0 mm
PURA 55 IF – ugradbena kuhinjska sudopera bez ocjeđivača, tiha elegancija za kompaktne prostore
PURA AA55FI
590 × 510 mm • Jedno korito
576,45 EUR

Na zalihi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Jednostruki kuhinjski inox sudoper SatinPlus 640×510 mm, ugradbena ili ravna instalacija za ormarić od 70 cm, sa skrivenim preljevom – TASCA ASOLO 60
ASOLO AA60F
640 × 510 mm • Jedno korito
527,04 EUR

Na zalihi

Recenzije kupaca

Podijelite svoje iskustvo

Vaša recenzija pomaže drugim kupcima pri odabiru pravog proizvoda.

Recenzirate: Inox sudoper za kuhinju 440×510 mm bez ocjeđivača, ugradbena ili ravna montaža za ormarić od 50 cm, sa 20 cm dubine korita – ASOLO 40
loader
Učitavanje...

Vaša recenzija poslana je na moderiranje.

Vaša privatnost. Vaš izbor.

Za rad trgovine koristimo nužne kolačiće. Uz vašu privolu koristimo i analitičke te marketinške tehnologije. Svoj izbor možete promijeniti u bilo kojem trenutku.

Postavke privatnosti

Nužni kolačići

Potrebni za rad internetske trgovine.

Uvijek aktivni