AISI 304

CANOVA DuriX CA50FD

Enojno korito · 540 × 440 mm · za omarico 60 cm
TASCA CANOVA DuriX 50 je inox kuhinjsko enojno korito, ki deluje umirjeno, a izjemno “premium”. DuriX ultra-mat zaključek je razvit za večjo odpornost in lepši vsakdanji videz, hkrati pa je ekološko zasnovan (brez barv in topil). Črn odtočni komplet poudari dizajn, R12 vogali pa vam olajšajo čiščenje. Dimenzije 540×440 mm (posoda 500×400 mm) so idealne za 60 cm omarico, priložen je tudi sifon. Posebej utrjena DuriX površina zagotavlja vrhunsko odpornost proti praskam in poškodbam.
625,86 €

Na zalogi

Brezplačna dostava
Za naročila korit
2 let garancije
TASCA
Strokovna podpora
+386 31 772 212
AISI 304
Nerjaveče jeklo
1,0 mm
Debelina jekla
Varjen
Konstrukcija korita
DuriX
Površinska obdelava
60 cm
Minimalna širina omarice

Premišljeno do vsake podrobnosti

Konstrukcija in
tehnične specifikacije

CANOVA DuriX CA50FD je zasnovan z mislijo na vzdržljivost, funkcionalnost in brezčasen dizajn. Premišljena konstrukcija zagotavlja udobno uporabo in enostavno vgradnjo v sodobne kuhinje.

CANOVA DuriX CA50FD
Elegantna DuriX površina
Odporna in enostavna za čiščenje.
1,0 mm inox
Trdna konstrukcija iz nerjavečega jekla.
Odtok Ø 114 mm
Standardni premer za kuhinjska korita.
Varjen
Za večjo stabilnost korita.

Specifikacije

Blagovna znamka
TASCA
Model
CANOVA DuriX CA50FD
Kolekcija
CANOVA DuriX
Material
AISI 304
Debelina jekla
1,0 mm
Tip korita
Enojno korito
Način vgradnje
Nasadno, Ploskovno, Podvgradno
Minimalna širina omarice
60 cm
Dimenzije korita
540 × 440 mm
Dimenzije posode
500 × 400 × 200 mm
Premer odtoka
Ø 114 mm
Preliv
Da
Konstrukcija
Varjen
Površinska obdelava
DuriX
Montažni komplet
Da
Sifon
Da
Namestitev armature
Za koritom
Teža
8.3 kg

Tehnična risba

Mere izdelka za načrtovanje in pripravo montaže.

Tehnična risba CANOVA DuriX CA50FD

Mere so v milimetrih. Za natančne mere glejte tehnično risbo izdelka.

WEREO kakovost

Zakaj izbrati
WEREO korito?

Več kot le korito. Dopolnilo za boljšo kuhinjo.

Odkrij prednosti

Vrhunski material

AISI 304 za dolgo življenjsko dobo

Enostavno čiščenje

Gladke površine in zaobljeni robovi

Moderen dizajn

Brezčasen videz za vsako kuhinjo

Zanesljiva izbira

Kakovost, ki ji lahko zaupate

Vodič po izdelku

Kaj pomenijo specifikacije?

Kratek vodič po najpomembnejših podrobnostih pri izbiri korita.

304 316

Material

AISI 304 proti AISI 316

AISI 304

AISI 304 je standardna izbira za večino kuhinj, AISI 316 pa ponuja večjo odpornost proti koroziji.

Primerjaj materiale →
1.0 mm Ta izdelek
1.5 mm

Debelina jekla

Zakaj je debelina pomembna

1,0 mm

Večja debelina jekla zagotavlja večjo togost, stabilnost in bolj robusten občutek.

Zakaj je pomembno? →

Vgradnja

Način vgradnje

Nasadno, Ploskovno, Podvgradno

Način vgradnje vpliva na končni videz, pripravo delovnega pulta in postopek montaže.

Preberi vodič za vgradnjo →

Opis izdelka

Oblikovanje kuhinje je včasih igra odločitev: mat ali sijaj, ravna linija ali zaobljen rob, diskretno ali izrazito. CANOVA DURIX 50 kuhinjsko korito ni kompromis – je premišljena odločitev. Njegova površina ne odseva, ampak vpija. Črni sifon ni dodatek, ampak poudarek. Zvok, ki ga ni, pa ni naključje – ampak rezultat zvočne izolacije na vseh stenah. To je korito za tiste, ki razumejo, da se pravo udobje začne tam, kjer ni hrupa, ni bleščanja – in vse deluje.


8 razlogov, zakaj izbrati TASCA CANOVA DURIX 50

  • Durix ultra mat površina: Odpornost proti praskam, madežem in odtisom – brez potrebe po vsakodnevnem brisanju.
  • Srednje velika, a globoka posoda: 500 × 400 mm z globino 200 mm – za vsakdanje potrebe in večje posode.
  • GHOST skriti preliv: Varno skrit pod linijo – zagotavlja funkcionalnost brez motenj v obliki.
  • Črni dodatki: Mat črn sifon in cedilo za estetski kontrast z inox površino.
  • AISI 304 nerjaveče jeklo: Debelina 1 mm – profesionalni standard za domačo kuhinjo.
  • Popolna zvočna zaščita: Notranje stene premazane protihrupno – občutna razlika pri uporabi.
  • Trojna montaža: Vsadna, ploskovna ali podvgradna – izberite slog, ki ustreza vaši kuhinji.
  • Vse vključeno: Priložen sifon in montažni set – pripravljeno za vgradnjo, brez skrbi.

CANOVA DURIX – oblikovano za občutek, ne za učinek

V kuhinji, kjer vsaka izbira nosi svoj pomen, CANOVA DURIX 50 postane tihi zaveznik. Njegova navzven preprosta oblika skriva izjemno tehnično in estetsko premišljenost. Namenjen tistim, ki kuhinjo gradijo kot umik – ne oder.


Za koga je CANOVA DURIX 50 kuhinjsko korito?

Za vse, ki:

  • iščejo več prostora, a brez odvečnih dodatkov,
  • želijo robustnost brez vizualne teže,
  • ne marajo kompromisov med tišino in obliko,
  • cenijo detajle kot so črni sifon in nevpadljiva funkcionalnost.


Sorodni izdelki

Preverite tudi pomivalno korito inox CANOVA DURIX 40 za kompaktne kuhinje ali MITO 56 granitno pomivalno korito v črni granitni izvedbi.


Zaključek

TASCA CANOVA DURIX 50 je sodobna rešitev za vsakogar, ki želi prostoren, tih in vizualno dovršen element v središču kuhinje. Nič ni kričeče – in prav zato izstopa. Naročite zdaj in izberite korito, ki deluje tiho, a z močjo.


AI tehnični pregled

Inox kuhinjsko korito TASCA CANOVA DURIX 50: posoda 500 × 400 mm, globina 200 mm, 1 mm debelo AISI 304 jeklo, mat DuriX površina, črni sifon in cedilo, skriti GHOST preliv. Možnost vsadne, podgradne ali ploskovne montaže. Zvočna zaščita. Vgradnja pipe za koritom. Priložen sifon in montažni set. Izdelano v Italiji.


Pogosta vprašanja


Video TASCA® CANOVA DURIX 50 – Inox kuhinjsko korito


Ključne prednosti

  • Nerjaveče jeklo AISI 304
  • Debelina jekla 1,0 mm
  • Konstrukcija Varjen
  • Površinska obdelava DuriX

Primerno za

  • Za omarice od 60 cm
  • Vgradnja Nasadno, Ploskovno, Podvgradno
  • Enojno korito
  • Dimenzije 540 × 440 mm

Dobro je vedeti

Pogosta vprašanja

Kakšno minimalno širino omarice potrebujem?
Minimalna priporočena širina omarice za ta model je 60 cm.
Katere načine vgradnje podpira to korito?
Ta model podpira naslednje načine vgradnje: Nasadno, Ploskovno, Podvgradno.
Ali je montažni komplet priložen?
Glede na specifikacijo izdelka je stanje montažnega kompleta: Da.
Ali je sifon priložen koritu?
Glede na specifikacijo izdelka je stanje sifona: Da.
Kakšne so notranje dimenzije posode?
Glavna posoda meri 500 × 400 × 200 mm.
Pritisnite za preskok vrtiljaka

Izbrano za vas

Podobni izdelki

TASCA AISI 304 1,0 mm
Inox kuhinjsko korito 380×510 mm, SatinPlus površina, vgradna ali ploskovna montaža za 45 cm omarice, varjeno  – ASOLO 34
ASOLO AA34F
380 × 510 mm • Enojno korito
444,69 €

Na zalogi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Enojno inox kuhinjsko korito 440×510 mm, vsadna ali ploska vgradnja v omarice od 50 cm, SatinPlus površina, 20 cm globina – ASOLO 40
ASOLO AA40F
440 × 510 mm • Enojno korito
455,67 €

Na zalogi

TASCA AISI 304 1,0 mm
PURA 40 IF – kuhinjsko inox korito za 50 cm omarico, SatinPlus površina in poglobljen odtok
PURA AA40FI
440 × 510 mm • Enojno korito
505,08 €

Na zalogi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Enojno pomivalno korito inox SatinPlus 490×510 mm, vsadno korito za 60 cm omarico, brez odcejalnika – TASCA ASOLO 45
ASOLO AA45F
490 × 510 mm • Enojno korito
466,65 €

Na zalogi

TASCA AISI 304 1,0 mm
PURA 45 IF – vsadno kuhinjsko korito za omarico 60, ki zna ostati v ozadju
PURA AA45FI
490 × 510 mm • Enojno korito
527,04 €

Na zalogi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Enojno pomivalno korito inox SatinPlus 540×510 mm, vsadno korito za 60 cm omarico, brez odcejalnika – ASOLO 50
ASOLO AA50F
540 × 510 mm • Enojno korito
483,12 €

Na zalogi

TASCA AISI 304 1,0 mm
Enojno inox kuhinjsko korito nerjaveče jeklo SatinPlus 590×510 mm, vsadna ali ploska vgradnja za 70 cm omarico, s skritim prelivom – TASCA ASOLO 55
ASOLO AA55F
590 × 510 mm • Enojno korito
505,08 €

Na zalogi

TASCA AISI 304 1,0 mm
PURA 55 IF – vgradno kuhinjsko korito brez odcejalnika, kjer detajl naredi razliko
PURA AA55FI
590 × 510 mm • Enojno korito
576,45 €

Na zalogi

Mnenja kupcev

Delite svojo izkušnjo

Vaše mnenje pomaga drugim kupcem pri izbiri pravega izdelka.

Ocenjujete: Inox kuhinjsko enojno korito nerjaveče jeklo AISI 304, 540×440 mm, vsadno ali podvgradno za 60 cm omarico, Ultra mat površina – TASCA CANOVA DuriX 50
loader
Nalaganje ...

Vaše mnenje je bilo poslano v moderacijo.

Vaša zasebnost. Vaša odločitev.

Za delovanje trgovine uporabljamo nujne piškotke. Z vašim dovoljenjem uporabljamo tudi analitične in marketinške tehnologije. Svojo odločitev lahko kadarkoli spremenite.

Nastavitve zasebnosti

Nujni piškotki

Potrebni za delovanje spletne trgovine.

Vedno aktivni